Вівторок, 2018-02-20, 2:44 AM

До новорічних та різдвяних свят кожен починає замислюватися, як прикрасити свій дім, аби наповнити його святковою атмосферою. У бібліотеці Мукачівської гімназії також іде підготовка до новорічних свят та свята Миколая, прикрашається бібліотечна оселя для зустрічі своїх читачів. Бібліотекарі оформили книжкову виставку "Зима іде, красу несе", прикрасили її новорічними композиціями. Ця книжкова виставка про зиму, про зимові свята та обряди, це і віршики, і колядки, і щедрівки. Діти з задоволенням приходять до бібліотеки, особливо напередодні свят.

31 жовтня в НВК "ДНЗ ЗОШ І ст.-гімназія" м. Мукачева  відбулася  еко-акція   «Хвойна алея  біля шкільної бібліотеки», ініційована бібліотекарями .  Активну участь в озелененні  брали учні гімназії, батьки, вчителі. Еко-акція спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення території біля школи, а також залучення учнів до здорового способу життя без шкідливих звичок.

В рамках Місячника шкільних бібліотек у гімназії організовано буккросинг. З радістю та інтересом на перервах діти ідуть до бібліотеки, несуть свої книги та беруть інші. Бібліотекарі Рокач Магдалина Оттівна та Брусова Тетяна Федорівна залучили до участі у буккросингу не лише учнів, але і вчителів.

Буккросинг – це традиція “відпускати книгу на волю”: залишати книги на спеціальних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін поділившись своєю улюбленою книгою.

З 1 по 31 жовтня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек» під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

За програмою місячника бібліотекарі гімназії запропонувала своїм користувачам 29 вересня прийняти участь у акції "Подаруй бібліотеці книгу". Ця ідея сподобалась і дітям і вчителям.

«  Лютий 2018  »