Вівторок, 2017-12-12, 10:54 PM

31 жовтня в НВК "ДНЗ ЗОШ І ст.-гімназія" м. Мукачева  відбулася  еко-акція   «Хвойна алея  біля шкільної бібліотеки», ініційована бібліотекарями .  Активну участь в озелененні  брали учні гімназії, батьки, вчителі. Еко-акція спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення території біля школи, а також залучення учнів до здорового способу життя без шкідливих звичок.

В рамках Місячника шкільних бібліотек у гімназії організовано буккросинг. З радістю та інтересом на перервах діти ідуть до бібліотеки, несуть свої книги та беруть інші. Бібліотекарі Рокач Магдалина Оттівна та Брусова Тетяна Федорівна залучили до участі у буккросингу не лише учнів, але і вчителів.

Буккросинг – це традиція “відпускати книгу на волю”: залишати книги на спеціальних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін поділившись своєю улюбленою книгою.

З 1 по 31 жовтня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек» під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

За програмою місячника бібліотекарі гімназії запропонувала своїм користувачам 29 вересня прийняти участь у акції "Подаруй бібліотеці книгу". Ця ідея сподобалась і дітям і вчителям.