Середа, 2018-09-26, 6:14 PM

Книги перед дітьми відкривають навколишній світ, знайомлять з життям суспільства, вказують на зв’язки з минулим, дають дороговказ в майбутнє, формують світогляд та риси характеру особистості.

Шкільна бібліотека – це осередок інформації, бібліотечної та виховної роботи з дітьми. Бібліотека у нашій школі – це кабінет №1. Від початку існування гімназії у бібліотеці є книгосховище, абонемент, читальний зал та приміщення для підручників.

Уся масова робота шкільної бібліотеки є невід’ємною складовою плану роботи школи. У гімназії стало традицією проводити такі бібліотечні заходи як «Посвята другокласників у читачі», «Тиждень дитячої та юнацької книги».

Учні нашої школи є активними учасниками конкурсів, які проводяться дитячою міською бібліотекою. Їх активність нагороджено: Бур'ян Катерина, учениця 3-А класу – свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю».

План роботи

Методична скарбничка

Календар знаменних і пам'ятних дат

«  Вересень 2018  »