Середа, 2017-09-20, 3:11 AM

Головна » 2017 » Березень » 30 » Акція милосердя
Акція милосердя

Людське життя є постійною боротьбою між добром і злом. У кожної людини є вибір між любов’ю і неприязню. Стосується вибору: чинити добро чи у будь-який спосіб уникнути такої можливості. Виходячи з дому, потрібно привітатись із сусідами, дати милостиню бідняку з простягнутою рукою; звільнити місце старшій людині в маршрутці, наполегливо

працювати… Робити добрі діла, мати милосердя і в душі і в тілі.
Учні Мукачівського НВК «ДНЗ ЗОШ I – ст. – гімназія» провели « Акцію милосердя» для одиноких, пристарілих, інвалідів та воїнів АТО – продуктами харчування. А для дітей сиріт і дітей воїнів АТО зібрали канцтовари. З великою добротою і теплом учні всіх класів віднеслися до цієї акції.

Метою нашої акції є навчити учнів поважати один одного, допомагати та надавати підтримку. Виховувати почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися. Викликати бажання діяти і підпорядковувати свої дії принципам моралі «Твори добро, красу і радість». Формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любов і повагу до ближнього.

Категорія: ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ | Переглядів: 88 | Додав: achechur | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »