Неділя, 2018-10-21, 11:59 AM

Головна » 2018 » Лютий » 21 » ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
0:35 AM
ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Щороку, 20 лютого, згідно з Указом Президента України відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. В 2014 році саме в цей день учасники протестного руху масово гинули від куль снайперів, які підступно та безжально розстрілювали їх з дахів будинків. Саме ця дата вважається переломною під час подій Революції Гідності. Сьогодні учні та вчителі Мукачівської гімназії взяли участь у патріотичному флешмобі, під час якого були запалені свічки пам"яті, з яких складалася ця трагічна цифра - 100. Вчитель історії Біланин Зоя Василівна провела  урок пам’яті, ознайомила учнів  з підбіркою фотосвітлин тих подій. Під час заходу учні декламували вірші, згадали імена Героїв Небесної сотні, та почули про значення Революції гідності для України. «Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Переглядів: 58 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »