П`ятниця, 2017-11-24, 11:07 PM

Головна » 2016 » Грудень » 27 » ДО ДНЯ СВ. МИКОЛАЯ
ДО ДНЯ СВ. МИКОЛАЯ

Ура! Зима прийшла. Тільки зимові свята дарують дітям і нам дорослим дуже багато несподіваних і очікуваних подарунків.

День св. Миколая відзначають у всьму світі, але на Україні він святкується найвеселіше.

Працюючи у гімназії вже понад 30 років, я завжди бажала привітати учнів, які втратили тата або маму якимось подаруночками. У цьму році до нашого навчального закладу призначили нову, креативну, з м'яким поглядом карих очей, молоду та енергійну директрису Бойко А.Т. Коли вона проводила свою першу педраду, в кінці нашої зустрічі вона зачитала нам дуже душевного вірша, який був присвячений дітям. Всі ми його слухали з приємним здивуванням. Вона казала нам, якщо дитина не довіряє вчителю, то він повинен стати другом дитини; якщо йому не цікаво на уроці, то вчитель має дати дитині цікаве завдання, яке і стане стимулом у навчанні. Якщо дитина втратила когось із рідних, то ми повинні замінити їй маму чи тата. От я і вирішила організувати в нашій школі Фонд св. Миколая.

Мені хочеться подякувати учениці 7 (11) класу Романюк Яні; батькам, які зробили свій внесок, а саме Бубряк Р., Середі В., Михальовій М.; моїм молодим колегам Білак І., Козар Т., Лобоцькій М. за подарунки, які ми вручили діткам 19 грудня.

Хочу побажати всім, хто прочитає цей лист озирнутися навколо і допомагати дітям які нас оточують, бо це є сенс нашого життя. Бажаю вам Бога до серця та безмірної щедрості до душі.

З повагою, Алла Вікторівна Шелепа

Переглядів: 82 | Додав: DanAlina | Рейтинг: 0.0/0