Вівторок, 2017-12-12, 10:56 PM

Головна » 2017 » Листопад » 24 » ПРОФІЛАКТИКА ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК
0:52 AM
ПРОФІЛАКТИКА ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК

Головні цінність суспільства - життя і здоров’я людини.  З метою формування в учнів відповідального ставлення до власного здоров’я та усвідомлення його ціннісної значущості в Мукачівському НВК “ДНЗ - ЗОШ І ст. - гімназія” постійно проводяться заходи, присвячені профілактиці шкідливих звичок. В рамках курсу "Знай та захищай свої права", який веде Заступник директора з НВР Мандибур Мирослава Василівна, учні 7-8-9 класів переглянули фільм "Торгівля людьми". Документальна стрічка викликала багато емоцій у учнів і наштовхнула на жваву дискусію та обговорення даної проблеми.  Учні старшої ланки написали твір-роздум на тему: "Шкідливість тютюнопаління". Думки, викладені у творі, були дуже цікавими та різноманітними. Практичний психолог закладу провела та обробила анкетування з учнями 7-9 класів на тему "Шкідливы звички".  Головне, що учні усвідомлюють, що життя без шкідливих звичок – це головна складова нашого майбутнього. Отже, діяльність навчального закладу спрямована на виховання свідомого дбайливого ставлення до здоров’я, дотримання принципів здорового способу життя, формування освіченої, компетентної творчої, культурної, духовної особистості.

Переглядів: 17 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »