Середа, 2018-01-17, 3:57 PM

nataliashestak1976
Головна » 2017 » Грудень » 19 » РАНОК ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
РАНОК ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня всі православні християни світу відзначають свято Миколая Чудотворця. І у Мукачівській гімназії для учнів 1-4х класів сьогодні відбувся Казковий ранок до Дня Святого Миколая. Фольклорний ансамбль учнів 5-8 класів під керівництвом педагога-організатора Чечур Ганни Сергіївни презентував всім присутнім справжні закарпатські вечорниці. Одягнені у закарпатські народні костюми, використовуючи старовинні обрядові пісні та танці, юні артисти повністю передали колорит святкування цього свята та народні звичаї давнини. Діти та дорослі, що були присутні на цьому святі, мали змогу ненадовго повернутися у минуле і відчути магічну чарівність закарпатських обрядів. Вихованці гуртка народознавства, який проводить Ганна Сергіївна, показали своїм виступом справжню любов до рідного краю та народних традицій.

У святого Миколая вірили не лише українці — його шанують всі християнські народи, але в кожній країні наш Чудотворець називається по-своєму: Миклаш, Йолупукі, Сент Ніколаус, Санта Клаус, Пер Ноель, Синтер Клаас та ін. І не важливо, як до нього звертатися, Святий завжди почує молитву про мир і справедливість і прохання про подарунок і щастя.

Переглядів: 27 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0