Неділя, 2018-02-25, 10:16 AM

Головна » 2018 » Січень » 17 » РІЗДВЯНІ КОЛЯДКИ
РІЗДВЯНІ КОЛЯДКИ

Різдво Христове – велике свято. Пов'язане воно з народженням Ісуса Христа. Це не лише українське свято. Воно святкується в усьому світі, і кожен народ вкладає в це свято щось своє. В Україні це свято поєднало в собі давні вірування наших предків та елементи християнства. Наші предки возвеличували бога Сонця своїми піснями-колядками, магічними діями, пов'язаними з ними, намагалися забезпечити урожай, приплід худоби, добробут у господарстві. Під час святок діти вбиралися в незвичайні костюми та ходили по домівках і співали пісні -  колядки. Дітей називали колядниками. Їм давали різні солодощі.

Деякі традиції зберіглися по сьогоднішній день. Саме в цей час, з 7 по 19 січня, у святки, по всій Україні дзвенять колядки та щедрівки. І у дошкільному підрозділі  Мукачівського НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст. - гімназія" відбулося чарівне свято традицій та обрядів. Наші маленьки колядники гарно підготувалися: вивчили багато колядок, різдвяних віршиків, показали театралізовану сценку з Вертепу. Всі ці дійства вчать дітей глибше розуміти зміст свята, викликають до нього інтерес, вчать бачити його красу.

Переглядів: 29 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »