Понеділок, 2018-11-19, 6:01 AM

Головна » 2017 » Грудень » 14 » СЕМІНАР ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ
СЕМІНАР ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

Великий радянський композитор Д. Д. Шостакович відзначив "У горі і радості, у праці та на відпочинку - музика завжди з людиною". Сьогодні на базі дошкільного підрозділу Мукачівського НВК "ДНЗ - ЗОШ І ступеня - гімназія" був впроведений навчально-методичний семінар практичних психологів ДНЗ на тему: "Вплив музики на емоційно-психологічний стан дитини".

О 10.00 практичні психологи з усіх ДНЗ міста Мукачева та всі присутні ознайомилися з планом проведення семінару і з зацікавленістю послухали теоретичну частину.  Але особливо цікавою була практична частина. Виконуючи вправи "Емоції-асоціаціі", "Торт", "Колаж", "Чарівна скринька", присутні перенеслися у світ гри, виконували однакові вправи під різну музику, до кожної мелодії підбирали асоціативний ряд, з задоволенням приймали участь у колективній роботі.

Під час обговорення, яке відбулося вже після завершення заняття, гості говорили про вплив музики на дітей. Мета впливу музики на виховання дітей – це залучення музичної культури в цілому. Вплив музики на формування особистості дитини,та на розвиток творчої діяльності дітей дуже великий, він забезпечується завдяки тісному взаємозв’язку естетичного виховання з моральним, розумовим та фізичним.

Переглядів: 57 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0