Понеділок, 2018-06-18, 2:23 PM

Головна » 2018 » Травень » 15 » СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ
СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ

Сьогодні у Мукачівському НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст.- гімназія" пройшов семінар заступників з виховної роботи на тему: "Використання художньо-мистецьких засобів у формуванні духовно-національної свідомості особистості школяра". Запрошені гості прослухали історію створення Мукачівської гімназії, історію створення музею гімназії та на годину перенеслися у справжнє закарпатське село. Учні гімназії зіграли фольклорне дійство «Закарпатські вечорниці», вони співали народні пісні, коломийки, танцювали, розіграли сценку у світлині напередодні весілля, послухали з усіма присутніми гарну розповідь про закарпатський рушник і, наприкінці заходу, побажали всім добра, миру та злагоди. Глядачі отримали велике задоволення та насолоду від вечорниць та гарних національних костюмів. Завдяки таким гарним заходам і дорослі і діти усвідомлюють, що продовження традицій українського народу, продовження традицій рідних навчальних закладів дуже важливе для формування національної свідомості школяра.

Переглядів: 16 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »