Понеділок, 2018-12-10, 5:34 AM

Головна » 2018 » Листопад » 23 » ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Загальновідомо, що моральний стан будь-якого суспільства залежить від того, як воно відноситься до своїх дітей.  У сім‘ї та школи спільна мета – виховати всебічно розвинену, гармонійну особистість, здатну реалізувати себе в професійному, громадському і сімейному житті.

22 листопада у Мукачівській гімназії відбулися батьківські збори, на яких було обговорено наступні питання: "Булінг в освітньому середовищі - чинники виникнення та існування, способи запобігання у класних колективах" та "Співпраця школи та сім"ї у реалізації концепції національно-патріотичного виховання".

Практичний психолог проінформувала голів батьківських громад про виховування у дітей почуття відповідальності, терпимості і надала батькам рекомендації щодо формування у дітей здорового способу життя. Адже, сім’я – це найперший соціальний інститут, який формує молоду людину як особистість.

Батьківські збори і сьогодні залишаються дієвою формою роботи школи та родини. Проведення батьківських зборів забезпечує згуртування батьківського колективу, виховує соціально-правову відповідальність батьків за виховання дітей, сприяє забезпеченню єдності виховних впливів школи і сім’ї на вихованців, сприяє підвищенню авторитету як школи, так і батьків.

Переглядів: 19 | Додав: nataliashestak1976 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »